Neztrácejte čas nad vyúčtováním spotřebovaných energií svého nájemníka

ÚvodDoplňkové službyOdhadné vyúčtování

Nájemníci přicházejí a odcházejí bez ohledu na kalendářní rok a ani pro jednu stranu není výhodné čekat do konce zúčtovacího období. V takovém případě můžete vytvořit odhadné vyúčtování a vypořádat se s nájemníkem na základě dostupných údajů při jeho odchodu. Pokud nevíta jak na to, obraťte se na nás a my vám poskytneme přehledné a kvalifikované vypořádání. 

S každým příchodem a odchodem vás, z pozice pronajímatele, čeká úkol vytvořit mimořádné vyúčtování a se svými nájemníky se finančně vypořádat. Čára přes rozpočet? Máme dobrou zprávu: Uděláme to za vás!

Vždy k dispozici

Odhadné vyúčtování* zpracujeme kdykoli v průběhu roku, výsledek dodáme do 5 dnů.

* Tzn. vyúčtování na základě naměřené (či průměrné) spotřeby za dané období a posledních dostupných cen za účtované energie

Z pohodlí domova

Nemusíte nikam hodit. Potřebné údaje stačí zaslat na e-mail vyuctovani@raritasro.cz a my vám zašleme zpět vyhotovené vyúčtování.

Stačí pár údajů

Potřebujeme vaše jméno, příjmení, bydliště, adresu a číslo jednotky, stavy měřidel a datum, ke kterému vyúčtování požadujete.

690 Kč

cena za služby

 

Upozornění: 

Odhadné vyúčtování představuje kvalifikovaný odhad vyúčtování skutečné výše nákladů a záloh za rozhodné období na základě dostupných údajů při odchodu nájemce; odhadné vyúčtování nepředstavuje konečné vyúčtování za rozhodné období; odhadné vyúčtování neslouží jako podklad pro stanovení a vymáhání finančního vyrovnání, ledaže si tak strabny ujednaly.